O firmie Kadja

Firma istnieje na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Przedsiębiorstwo posiada dwóch właścicieli – Artur Kitala i Damian Kitala - którzy od początku jego istnienia, wspólnie nim zarządzają. Po okresie działalności jako spółka, od dnia 08.09.2016 r. przedsiębiorstwo funkcjonuje jako KADJA Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w realizacji inwestycji z zakresu budowy obiektów użytku publicznego, przemysłowego i mieszkaniowego, w tym domów jednorodzinnych, a także wykonawstwa instalacji elektrycznych, instalacji centralnego ogrzewania, sanitarnych, gazowych, klimatyzacji i wentylacji. 

Zapewniamy kompleksowe wykonawstwo budowy budynków oraz instalacji, od projektu przez roboty budowlane, montaż, uruchomienie oraz serwis instalacji.

Firma dysponuje własnym sprzętem, potrzebnym do realizacji inwestycji oraz posiada własne ekipy budowlane, montażowe i serwisowe.

Wiedza i doświadczenie pracowników firmy oraz osób prowadzących firmę i zarządzających inwestycjami, w tym kierownicy budowlani z uprawnieniami , stanowią najcenniejszy kapitał spółki. Każdemu klientowi, jesteśmy w stanie zagwarantować optymalne rozwiązanie techniczne w dziedzinie budowlanej oraz w zakresie technologii grzewczych, sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, które zapewni ekonomiczne, a jednocześnie komfortowe użytkowanie budynków i urządzeń w każdej zrealizowanej inwestycji. 

Natomiast długoletnia współpraca z dostawcami, producentami krajowymi oraz oficjalnymi dystrybutorami urządzeń i materiałów importowanych, pozwala nam oferować konkurencyjne ceny dla naszych klientów.

Zapewniamy również pełną gwarancję producenta na oferowane przez nas produkty.

Poza głównym usługami z zakresu branży budowlanej i montażu instalacji, oferujemy naszym klientom również usługi projektowe, a także czynności serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne na oferowanie urządzenia.

Biuro firmy znajduje się w Zawierciu przy ul. Pogorzelskiej 5.
Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej oraz do odwiedzin naszego biura.